Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Akdeniz Palet olarak 20 yıldan uzun süredir hizmet verdiğimiz ahşap ambalaj - palet sektöründe müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Temelleri Halkalı’da atılan daha sonra İkitelli’ye taşınarak hizmetine devam eden Akdeniz Palet olarak hizmet verdiğimiz süre içerisinde hiçbir zaman kaliteden ödün vermedik ve her zaman daha kalitesini üretmek ve müşterilerimizi memnun etmek için çaba gösterdik.

Hem Kalite Hem Müşteri Memnuniyeti

Firmamız sadece kaliteli üretim ağıyla değil, aynı zamanda düzenli ve zamanında ürün teslimleri ile de özdeşleşmiş, müşterilerini yarı yolda bırakmayan ve onlara aradıkları çözümleri her daim sunan bir yapıya sahiptir. Akdeniz Palet ile çalışmayı tercih ederek aynı ayrıcalıklardan sizler de faydalanabilirsiniz.

Toplamda sahip olduğumuz 10 bin metrekarelik hizmet alanımızla büyüklü - küçüklü her türden sipariş beklentisine rahatlıkla karşılık verebilmekteyiz. Çeşit konusunda da Akdeniz Palet her daim müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve onlara aradıkları geniş yelpazeyi sağlamak üzerine çaba göstermiştir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önce gelmiştir ve gelecekte de böyle olmaya devam edecektir.

Kaliteli Malzeme, Kaliteli İş

Akdeniz Palette malzemelerin de en kalitelisi kullanılır. Bu sayede uzun ömürlü, güvenilir, şüphe gerektirmeyen ürünleri müşterilerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Düzenli olarak hizmet yelpazesini geliştiren firmamız müşterileriyle karşılıklı güven esasına dayalı ilişkiler kurar ve bu ilişkileri uzun yıllar boyunca sürdürür. Kapasitesi ve hizmet alanı her geçen gün artış gösteren firmamız sektörde ihtiyaç duyulan son teknoloji makineleri kullanmakta ve bu şekilde hizmet vermektedir.

 


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır Akdeniz Palet ve Orman Ürünleri A.Ş.