Plastik Palet

Plastik Palet

Akdeniz Palet | Plastik Palet

Akdeniz Palet ahşap ve plastik palet olmak üzere iki türde plastik palet hizmeti sunmaktadır. Plastik paletler özellikleri bakımında daha hafif depolama olanağı sağlamaktadır. Kullanım özelliklerine göre farklı türde plastik palet üretimleri sunulmaktadır.

Ambalaj ve nakliye sektöründe oldukça büyük önem arz eden plastik paletlere olan talepler her geçen yıl sürekli olarak artmaktadır. Tüm sanayi ve endüstri dünyasında giderek plastik paletler ahşap ve tahta paletlerin yerini almaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık modası eskiyen ahşap paletlerin yerine plastik paletler kullanılarak ürün taşıma ve depolamada oldukça büyük faydalar sağlanmaktadır. Yapılan çalışmalarla birlikte plastik paletler tercih edilen paletler arasında birinci sırayı almış bulunmaktadır. Plastik paletlerin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisi uzun ömürlü olması dikkat çekmektedir. Diğer paletlere oranla daha uzun ömürlü olan paletler bunun yanı sıra hem hafif hem de yüksek yüklere dirençlidir. Ayrıca plastik paletler istenilen uluslararası standartlara uygun olarak üretilebilmesi özelliği ile denizaşırı nakliyelerde kullanılması oldukça kolay ve tercih edilebilirdir. Bu sebeple diğer türlere nazaran daha çok tercih edilmektedir.

22 yıldır İstanbul İkitelli aktif olarak hizmet veren Akdeniz Palet bulunduğu 10bin m2’lik alanda her türlü palet ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Özellikle plastik palet üretimi ve satışında oldukça faal olan şirketimiz müşterilerimizin her türlü istek ve önerilerini dikkate alarak ürünler üretmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önde gelir…

 

 


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır Akdeniz Palet ve Orman Ürünleri A.Ş.