Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Akdeniz palet olarak firmamız her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarf etmektedir. Kurulduğu günden bu güne büyüme ivmesini sürdüren Akdeniz palet, gelecekte gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında partnerlerini arttırarak bu ivmesini devam ettirmeyi hedefler.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Hedefi olmayan bir firmanın yerinde sayacağının bilincindeyiz ve bu bağlamda müşterilerimize gelecekte de büyüyen ve gelişen yüzümüzle hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Geçmişinden bu güne pek çok firma ile düzenli çalışma şansını yakalayan Akdeniz palet, gelecekte müşterilerine verdiği hizmeti en iyi teknolojik imkanlarla sunmaya devam etmeyi hedefler. Bizim için teknolojinin getirilerinden faydalanmak ve teknolojik olarak sürekli değişen dünyaya ayak uydurmak, verdiğimiz hizmetin kalitesini korumak için olmazsa olmaz bir parametredir.

Bilimsel ve Teknolojik

Sağladığı palet hizmetlerinde geleceğe yönelik Ar-Ge çalışmalarını da sürdüren Akdeniz palet sahip olduğu 20 yıldan fazla deneyimi bir çıta daha yukarı taşıyabilmek için düzenli olarak kaynak ayırır. Gelecekten beklentimiz mevcut sahip olduğumuz müşterilerimizle olan ilişkilerimizi korumak, karşılıklı güvene dayalı bu ilişkiyi daha da geliştirmek ve yeni müşteriler edinerek giderek büyüme hızını arttırmaktır.

Akdeniz palet, teknolojinin de getirdiği avantajla gelecekte ürünlerini daha kolay ulaşılabilir ve daha uygun fiyatlı hale getirebilmek için çaba sarf eder. Gelecekte mevcut sahip olduğu 10 bin metrekarelik hizmet alanını da geliştirmeyi hedefleyen firmamız, her daim aradığınız çözümü sizlere sunabilmek için bir telefon uzağınızda olacaktır.

 


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır Akdeniz Palet ve Orman Ürünleri A.Ş.